istanbul escort
HABER AKIŞI

Hastane merkez olacak

 Tarih: 26-03-2019 04:00:00
Eskişehir eski Devlet Hastanesi Çocuk Polikliniklerinin bulunduğu bina Engelli Çocuklara Yönelik Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olarak değerlendirilecek.

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciliği arasında Engelli Çocuklar Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi protokolü imzalandı. Sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen proje imza töreni Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü toplantı Salonunda yapıldı. Protokol, Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, Çalışma İş Kurumu İl Müdürü Hasan Yoldaş, Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilcisi Fatih Sert tarafından imzalandı. İmzalanan protokol ile Şehir Hastanesi’ne taşınan Devlet Hastanesi’nin Çocuk Polikliniklerinin bulunduğu binaya engelli çocuklar için Gündüzlü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi kurulacak.Merkezden sosyal yoksunluk içerisinde olan 0-6 yaş, 7-12 yaş, 13-18 yaş kız ve 13-18 yaş erkek engelli çocuklar yararlanacak. Şehir Hastanesi’ne taşınan eski Devlet Hastanesi’nin Çocuk Polikliniklerinin bulunduğu binaya yapılması karar verilen proje hayata geçtiğinde Türkiye’de bir ilk olacak. Proje İl Sağlık Müdürlüğü,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı Eskişehir İl Temsilciliği tarafından yürütülecek. 

  GÜNDEM HABERLERİ
İTHAL USTALAR İTHAL USTALAR Boyasız göçük onarımıyla uğraşanlar meteorolojik tahminler ve sonuçlarına göre d..
Kandil fidanı Kandil fidanı İl Orman Müdürlüğü, Berat Kandili günü nedeniyle Türkiye’nin her ilde yapıldığı..
Tesis üretime başladı Tesis üretime başladı Büyükşehir Belediyesi, kadınları işgücüne dahil edebilmek için Mihalıççık’a yen..
Malıç çok önemli Malıç çok önemli Mihalıççıklılar Yaptırma, Yaşatma Yardımlaşma Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği..
HABER ARŞİVİ
Yukarı