istanbul escort
HABER AKIŞI

Hastalara yakın takip

 Tarih: 06-03-2019 04:00:00

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici ve hastane yöneticileri hastaları yakın takibe aldı. Bilge ve beraberindeki hastane yöneticileri ziyaretler esnasında hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta yakınlarıyla sohbet eden Müdür Bilge, "Palyatif bakım, hastayı rahatlatacak, yaşam kalitesini en yüksek düzeyde tutacak tedavi şeklidir. Hastanelerimizde palyatif bakımı konusunda eğitim almış sağlık personelleri tarafından uygun ortamlarda verilmektedir” dedi. Müdür Bilge Önceden 20 yatakla hizmet verilirken Eskişehir şehir hastanesinin hizmet vermeye başlamasıyla yatak sayısının 36 ya çıktığını ve palyatif bakım hizmetinin nitelikli bir ve iki kişilik odalarda verildiğini belirterek, Eskişehir Şehir Hastanesi Palyatif Bakım Ünitesinde ilk dört aylık süreçte tedavi görenlerin sayısının 248'e ulaştığını söyledi. Müdür Bilge, palyatif bakım ile ciddi hastalığı olan kişilerde başta ağrı olmak üzere stres veren diğer şikâyetlerinin giderilmesi ve sorunların çözümlenmesinin amaçlandığını dile getirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı