istanbul escort
HABER AKIŞI

Hastalara yakın takip

 Tarih: 06-03-2019 04:00:00

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yaşar Bildirici ve hastane yöneticileri hastaları yakın takibe aldı. Bilge ve beraberindeki hastane yöneticileri ziyaretler esnasında hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta yakınlarıyla sohbet eden Müdür Bilge, "Palyatif bakım, hastayı rahatlatacak, yaşam kalitesini en yüksek düzeyde tutacak tedavi şeklidir. Hastanelerimizde palyatif bakımı konusunda eğitim almış sağlık personelleri tarafından uygun ortamlarda verilmektedir” dedi. Müdür Bilge Önceden 20 yatakla hizmet verilirken Eskişehir şehir hastanesinin hizmet vermeye başlamasıyla yatak sayısının 36 ya çıktığını ve palyatif bakım hizmetinin nitelikli bir ve iki kişilik odalarda verildiğini belirterek, Eskişehir Şehir Hastanesi Palyatif Bakım Ünitesinde ilk dört aylık süreçte tedavi görenlerin sayısının 248'e ulaştığını söyledi. Müdür Bilge, palyatif bakım ile ciddi hastalığı olan kişilerde başta ağrı olmak üzere stres veren diğer şikâyetlerinin giderilmesi ve sorunların çözümlenmesinin amaçlandığını dile getirdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı