HABER AKIŞI

Hastalara özel misafir

 Tarih: 13-04-2018 04:00:00
İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge taburcu olup evine dönen hastaları ziyaretlerine devam ediyor. Bilge, “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz” dedi.

Hastanelerden ve sağlık kuruluşlarından hizmet alıp taburcu olan hastaların evlerine habersiz olarak ziyaret edip istek ve şikâyetlerin not edilmesi amacıyla Yunus Emre Devlet Hastanesinde yatarak tedavi gördükten sonra taburcu olan emekli öğretmen Yunus Köroğlu ve ailesi Akarbaşı Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret edildi. Ziyarette geçmiş olsun dileklerini ileten Müdür Bilge ev ziyareti yaptığı hastaya sağlık sorunları ve aldıkları sağlık hizmetleri hakkında memnuniyetlerini sorarak bilgiler aldı.

SAHA ÇALIŞMASI YAPILIYOR

Amaçlarının hasta ve yakınları ile yüz yüze görüşerek sağlık hizmetleri ile ilgili geri bildirim almak olduğunu belirten İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge“ Sağlık kuruluşlarımızdan hizmet alan vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyoruz. Ev ziyaretlerinde Aile hekimliğinden, Evde Sağlık Hizmetinden,112 acil sağlık hizmetlerinden faydalanan hastalarımıza, yoğum bakımda yatan hastalara, doğum yapan hastalara sağlık hizmeti alan tüm vatandaşlarımızı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi iletmeye çalışıyoruz. Sağlık hizmetleri ile ilgili yaşadıkları problemleri not alıyoruz. Sağlık hizmetlerinin daha iyi noktalara getirilmesi amacıyla saha çalışması yapıyoruz. Memnuniyetten ziyade yaşanan aksaklık ve eksiklerin tespitini yaparak giderilmesi için gayret sarf ediyoruz, bu ziyaretlerimizi hizmet kalitemizi yükseltmek adına devam ettireceğiz." dedi. Gördüğü tedavi sonrası Yunus Emre Devlet Hastanesinden taburcu olan emekli öğretmen Yunus Köroğlu ise Sağlık Müdürü Bilge ve Hastane Yöneticilerinin geçmiş olsun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür ederek etti.  Müdür Bilge’in yaptığı ev ziyaretine Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle ve Hastane Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kurtça Emin Kaya eşlik eti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı