HABER AKIŞI

Harekata tam destek

 Tarih: 16-10-2019 04:00:00

Vatan Partisi İl Başkanı Raif Eşkinat, TSK’nın başarıyla yürüttüğü Barış Pınarı harekatına tam destek verdiklerini açıkladı. Eşkinat, “Suriye sınırımız boyu 30 km derinlikteki bölgede, vatanımızı tehdit eden emperyalizm maşası terör örgütlerinin imha edilmesi yönünde başlatılan Barış Pınarı Harekatı, başarı ile sürdürülmektedir. Bu harekat, Türkiye’nin Atlantik emperyalizmine teslim edildiği 1945 yılından bu yana, en ciddi kurtuluş tepkisidir. Dünyanın mazlum ulusları için Türkiye yeniden bir cesaret örneği oluşturmaktadır. Atlantik Cephesi, kudurmuş durumdadır. Yalan haberlerle dünya kamuoyunun kafası karıştırılmakta, kendini yasal gerekçelerle savunan Türkiye, saldırgan ve katliamcı gösterilmeye çalışılmaktadır. Kıbrıs Türkleri ve Türkiye’nin Doğu Akdeniz çıkarları da, aynı kurtlar sofrasında gaspedilmeye, Türkiye’nin direnci ve tepkisi de mahkum edilmeye çalışılmaktadır” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI YENİ NORMAL HIZLI BAŞLADI Eskişehir’de koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kapalı olan işletmeler..
Otogarda hareket var Otogarda hareket var Koronavirüs tedbirleri sonrasında normalleşme dönemine girilmesi ile birlikte aç..
Basına paket şart Basına paket şart CHP’nin gazeteci kökenli Milletvekili Utku Çakırözer’in hazırladığı Mayıs ayına ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı