istanbul escort
HABER AKIŞI

Han’ı mutlaka alacağız

 Tarih: 14-11-2018 12:22:05
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.

İlçedeki mevcut durumun değerlendirildiği ve 2019 için yol haritasının ortaya konduğu toplantıya AK Parti İlçe teşkilatının tüm kademeleri ve yürütme kurulu üyeleri tam kadro katıldı.

SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİ

Prof. Dr. Günay, istişare toplantısında Han için 2019 seçimlerinin büyük önem arz ettiğini dile getirirken, ‘’Han ilçemiz her yönüyle potansiyeli olan bir ilçemiz. Eskişehir’imizin bir değeri. Bu potansiyeli en üst düzeyde ortaya çıkarmak ve vatandaşlarımızı AK Belediyecilik ile buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. İnşallah Han’ı sizin destekleriniz ile alacağız.’’ Şeklinde konuştu.

TEŞKİLATLA PİKNİK

İstişare toplantısı sonrası AK Parti Teşkilatı ile piknik yapıldı. Sabahtan kurulan kazanlarda yöreye özgü lezzetlerden pişirilen et ve pilav ikram edildi. Pikniği AK Parti Han İlçe Koordinatörü Cafer Adıgüzel 24 Haziran seçimlerindeki çalışmaları ve performansları için Han teşkilatı için düzenledi. Şükür duası ile başlayan yemekte Prof. Dr. Günay sık sık sandalyesini değiştirerek herkes tek tek sohbet etti ve görüş alışverişinde bulundu. Günay misafirperverliklerinden dolayı Han’lı hemşerilerine teşekkür etti.

VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Prof. Dr. Günay piknik sonrası İlçedeki kahvelerden birinde vatandaşlarla bir araya geldi ve sohbet etti. İlçedeki son gelişmeleri dinledi. Günay, “En güzel çay kahvelerde sohbet ile içiliyor, doğal ortamda siyasetin nabzı tutuluyor. Eskişehir Valiliği tarafından gönderilen taşlar mahallelerimizde döşeniyor. Bu çalışmalar hakkında bilgi aldım. Sağlık Ocağı konusunda hala Belediye tarafından bir girişim olmamış. Bir meydan çalışması başlamış, kışa girerken. Keşke bu çalışma dört yıl önce yapılsaydı. Şimdi yapılmasının takdirini hemşerilerimize bırakıyorum, zaten herkes her şeyin farkında.” Şeklinde konuştu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı