HABER AKIŞI

Han’da festival coşkusu

 Tarih: 14-05-2018 12:17:21
CHP Milletvekili Utku Çakırözer Han Belediyesi tarafından düzenlenen Han’da Bahar Çiçekleri 4. Sanat ve Kültür Festivali’ne katıldı.

Çakırözer, festivaldeki dostluk ve birlikteliğin dünyaya örnek olmasını diledi. Hanlı kadınların el emeği göz nuru hazırladıkları ürünleri de ziyaret eden Çakırözer, Anneler Günü hediyesini Hanlı kadınlardan aldı. Festival’de konuşan ÇakırözerHan Belediye Başkanı Erdal Şanlı’ya teşekkür ederek, “Kıymetli Başkanımız Erdal Şanlı kültür ve sanat alanında büyük işlere imza attı. Han ilçemizi sadece Türkiye’de değil uluslararası alanda da tanınır hale getirdi. Bugüne kadar düzenlenen festival ve çalıştaylar ile Han’ın doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra insanının sıcaklığı, konukseverliği de dünyaya tanıtılıyor. Çalışkan belediye başkanımız Erdal Şanlı ve ekibini kutluyor, bu çalıştay ve festivalleri başlatan vizyonu için yürekten teşekkür ediyorum. Bu vizyonun Türkiye’nin dört bir yanındaki belediyelere örnek olmasını diliyorum” dedi. Çakırözer ziyareti sırasında Hanlı kadınların kendi elleriyle yaptıkları yerel yemeklerden tatmayı, organik ürünlerden almayı da ihmal etmedi. Çakırözer kadınların el emeği göz nuru eserlerini de ziyaret ederek, Anneler Günü hediyesini Hanlı kadınlardan aldı. Çakırözer festival sonrasında, CHP Han İlçe Yönetimini de ziyaret ederek, İlçe Başkanlığı görevine seçilen Deniz Açık ve yönetimini tebrik etti. Ziyareti sırasında birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı veren Çakırözer, “Önümüzde bir seçim var. Bizler hep birlikte Türkiye’nin içinde bulunduğu otoriter yönetim karşısında ülkemizin geleceği için genç, yaşlı, kadın erkek tüm partililerimizle omuz omuza azimli ve kararlı bir şekilde mücadelemizi sürdüreceğiz.  İlçelerimizden, genel merkezimize hep birlikte aynı kararlılık ve inançla Türkiye’nin tek ihtiyacı olan demokrasi, hak, hukuk ve adalet mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı