istanbul escort
HABER AKIŞI

Günay çocuklara gitti

 Tarih: 16-01-2018 04:15:00  -   Güncelleme: 16-01-2018 11:01:05
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Halis Toprak Çocuk Evleri’ni ziyaret etti. Günay ayrıca Eskişehirlilere de bir çağrı yaptı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde hizmet veren evlerde çocuklarla buluşan Prof. Dr. Günay, onlarla sohbet edip oyun oynadı. Tesis ve tesisin güncel durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Günay, ‘’ Buraya girdiğimiz andan itibaren gerçekten içimiz ısındı. Hocalarımız olsun, görevli personel olsun çocuklarımız için ellerinden geleni yapıyorlar. Çocuklarımız da oldukça mutlular. Bu manzarayı görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Kendileriyle vakitlerini nasıl geçirdikleri, bu evlerde yapılan kurs, oyun gibi aktiviteleri ve dersleri konusunda sohbet etme şansımız oldu. Yıl sonu karnelerini de kontrole geleceğimi söyledim’’ Şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ

Prof. Dr. Günay çocuklar ile ilgili ‘’ Bugünün çocukları, yarının yetişkinleri, iş verenleri, çalışanları, siyasetçileri, akademisyenleridir. Zaman hızla akıp giderken, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak devletimizin asli görevlerindendir. Çünkü iyi yetişmiş çocuk, iyi yetişmiş birey ve dolayısı ile iyi yetişmiş bir toplum demektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızı bu durumunda farkında olarak, bilinçli ve sorumlu girişimleri, icraatları için kutluyorum. ‘’ dedi.

ŞEHRİMİZE ÇAĞRIDA BULUNUYORUM

Prof. Dr. Günay sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ise Eskişehirlilere çağrıda bulundu. Günay, ‘’Yavrularımızı ziyaret edelim, programları dahilinde zaman geçirelim. Hayatlarına dokunan Aile Bakanlığı, kurum yetkilileri ve görevlilerine teşekkürler. Onlar hepimizin yavruları, hepimiz sorumluyuz... Şehrimize çağrım... Herkesi sadece sosyal sorumluluk değil vicdani sorumluluğa davet ediyorum.’’ Dedi.

  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı