HABER AKIŞI

Gültepe’de eğitim bilgilendirmesi

 Tarih: 22-01-2018 04:00:00

Odunpazarı Kent Konseyi Gültepe Mahalle Meclisi tarafından vatandaşlara değişen yeni eğitim sistemiyle ilgili olarak bilgilendirmede bulunuldu. Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK)’nuna bağlı Eğitim-Sen Şube Başkanı Faik Alkan, Gültepe Mahalle Meclisi’nin gerçekleştirdiği toplantıya katılarak, “Eğitimde yaşanan dönüşüm ve yeni sınav sistemleri" konulu programda mahalle sakinlerine açıklamalarda bulundu. Alkan yeni sistem hakkında velilerin ve öğrencilerin ne yapması gerektiği konusunda detaylı bilgi verdi. Toplantıya katılım da yoğun oldu.

  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı