HABER AKIŞI

Güler müjdeyi verdi

 Tarih: 05-04-2018 04:00:00  -   Güncelleme: 29-05-2018 02:34:54
ETO Başkanı Metin Güler, üyelerin talepleri doğrultusunda kredi üst limitini 50 Bin Lira’ya çıkardıklarını ve kredi kullanmak isteyen üyelerin Denizbank, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’na başvuru yapabileceklerini söyledi.

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin kullanacağı Nefes Kredisi’nde şartlar netleşti. ETO Başkanı Metin Güler, Nefes Kredisini değerlendirmek üzere Denizbank, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nın üst düzey bayan escort yöneticileri ile bir araya geldi. Yapılan toplantı sonrasında açıklama yapan ETO Başkanı Metin Güler, “ Üyelerimize sağlayacağımız Nefes Kredisi için bankalarımızla görüşmelerimizi tamamladık. Tüccarımızın, sanayicimizin talepleri doğrultusunda daha önce 25 Bin Lira olarak belirlediğimiz kredi üst limitini 50 Bin Lira’ya çıkardık. Üyelerimiz odamızdan aldıkları faaliyet belgesi ile itibaren Denizbank, Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’na kredi başvurusu yapabilecek. Eskişehir Ticaret Odası üyeleri aylık 0,99 faizle, ilk 6 ay geri ödemesiz, takip eden 12 ayda eşit taksitli ödeme yapmak üzere toplam 18 ay vade ile kredi kullanabilecek. Üyelerimizden en fazla 51 lira kredi masrafı alınacak. Tüm üyelerimize hayırlı olsun ” diye konuştu. ETO üyelerine düşük faizli ve uygun şartlarda kredi imkanı sağlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Güler, “ 2017 yılında ETO’nun öz kaynaklarını seferber ederek 2 bin üyemize 54 Milyon Lira kredi kullandırmıştık. 2018 yılında da devletimizin ve TOBB’un desteğiyle üyelerimize yeniden kredi imkanı sağlıyoruz. Bu sayede kredi imkanları doğrultusunda krediye ulaşmakta zorluk çeken küçük ve orta ölçekli üyelerimize nefes aldırıyoruz. Tüccarımızın, KOBİ’lerimizin kredi alması için öncülük eden tüm kurum ve kuruluşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı