HABER AKIŞI

Gözler Başkan Ay’da

 Tarih: 08-05-2019 04:00:00
Eskişehirspor’da genel kurul yapılması görüşünün ortaya atılmasıyla birlikte gözler şimdi Başkan Kaan Ay’a çevrildi. Dün akşam geç saatlere kadar süren toplantıda sonuç ne olacak?

Eskişehirspor camiası bir kez daha genel kurul ile karşı karşıya. Siyah kırmızılı kulüpte son genel kurulda Başkanlık görevine getirilen Kaan Ay ve ekibinin şimdilerde bir kez daha genel kurul söylemleri yerini bulacak mı herkes yakından takip ediyor.

Başkan Ay ve ekibinin dün akşam bir araya gelerek konuyu masaya yatırdıkları ve kongre kararının alınıp alınmayacağı bugün netlik kazanacak.

Kongre kararının çıkması durumunda ilk toplantının 27 Mayıs’ta çoğunluğun sağlanmaması durumunda 3 Haziran’da olması gündemde.

 

Kaan Ay ile neler aşıldı?

Transfer tahtası açıldı.

Es Es’e puan silme cezası önlendi

Futbolculara ödemeler yapıldı

Eskişehirspor ligde kaldı.

  GÜNDEM HABERLERİ
HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ HEDEF MİLLİ YHT PROJESİ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, TÜVASAŞ, TÜLOMSAŞ ve TÜDEMSAŞ'ı..
Esnaf turist bekliyor Esnaf turist bekliyor Eskişehir’in önemli turizm merkezlerinden biri olan tarihi Odunpazarı Bölgesi es..
Tepebaşı normale hazır Tepebaşı normale hazır Tepebaşı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde ve çocuk merkezlerinde görev yapan person..
HABER ARŞİVİ
Yukarı