istanbul escort
HABER AKIŞI

Gözde belediye Tepebaşı

 Tarih: 10-08-2019 04:00:00
Tepebaşı Belediyesi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da personeller arasındaki bayramlaşma, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın da katılımıyla coşku içinde gerçekleştirildi.

İlk bayramlaşma Fen İşleri ve Park Bahçeler çalışanları ile Zincirlikuyu şantiyesinde gerçekleştirilirken, diğer bayramlaşma ise Tepebaşı Belediyesi hizmet binasında yapıldı. Bayramlaşmalara katılan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, belediye çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı. Başkan Ataç, “Türkiye, bugün Tepebaşı Belediyesi’ni parmakla gösteriyor. Proje üreten, Avrupa Birliği projelerini kazanan ve ödüllendirilen bir belediyeyiz. Birleşmiş Milletlerin Eylül ayının başında Etiyopya’da 14 seneden beri yapmış olduğu kentsel gelişimlerle ilgili toplantılara bugüne kadar Türkiye’den ne özel ne de resmi bir kurum katılamamış. Türkiye’den ilk defa o toplantılara Tepebaşı Belediyesi katılacak. Bu hepimizin başarısıdır. Biz Tepebaşı ailesi olarak bugüne kadar yan yana, omuz omza yürüyerek başarıyı yakaladık. Bundan sonra da aynı şekilde başarılarımızın üstüne başarılar koyarak yolumuza devam edeceğiz. Ben, sağlık, mutluluk, huzur ve barış içinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Hepinizin bayramı kutlu olsun” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı