istanbul escort
HABER AKIŞI

Görsel fabrika anlatıldı

 Tarih: 07-01-2019 04:00:00

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’nin seminerleri sürüyor.  Yeni yılın ilk seminerinde Görsel Fabrika ele alındı. Seminere konuşmacı olarak katılan Makina Mühendisi Serkan Varoğlu, görsellerle ‘Görsel Fabrika’nın ne olduğunu anlattı.Bir işletmenin, tesisin, yönetimini kolaylaştırmak için en önemli araçlardan birinin görselleştirmek olduğunu vurgulayan Varoğlu, “Görselleştirmek oldukça etkin ve iletişimi arttırıcı bir araçtır. Neyin, nasıl görselleştirileceğinin ve ne fayda sağlayacağının belirlenmesi gerekmektedir. Doğru biçimde görselleştirilen işletmeler, kayıpların hızlı fark edildiği ve çalışanlarından, ziyaretçilerine kadar herkesin farkındalığının arttırıldığı işletmelere dönüşür” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı