HABER AKIŞI

Görevin hakkını vermeliyiz

 Tarih: 06-01-2018 04:00:00
CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar’a tebrik ziyaretinde bulundular.

Ziyarette yargın örgütlenmenin önemine vurgu yapan Özkar, “ Asıl görevimiz eğitim ve örgütlenme. Yaygın örgütlenme olmadan, örgütlenen insanları neden örgütlendiğine dair eğitmeden siyasi başarı kazanılamaz. Bize düşen bu konuda çalışmak. İsimler değişebilir, yüzler değişebilir. Biz partinin geleceğini düşünmek zorundayız. Bu yüzden de kurumsal çalışmamız, talip olduğumuz görevin hakkını vermemiz gerekiyor.” dedi. Dalgıç ise yaptığı konuşmada, “ Örgütlü çalışmak, sandık örgütlenmesi bizim için de çok önemli. Seçildikten sonra ilk işim bu konuda neler yapmışız ve ne yapabiliriz üzerine çalışmak oldu. Bu konuyu çok önemsiyoruz.”sözleri ile döreve geldiğinden beri yaptığı çalışmalara ve gelecekteki projelerine dikkat çekti. Özkar ziyaretten çok memnun kaldığını belirtti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı