HABER AKIŞI

Görevin hakkını vermeliyiz

 Tarih: 06-01-2018 04:00:00
CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar’a tebrik ziyaretinde bulundular.

Ziyarette yargın örgütlenmenin önemine vurgu yapan Özkar, “ Asıl görevimiz eğitim ve örgütlenme. Yaygın örgütlenme olmadan, örgütlenen insanları neden örgütlendiğine dair eğitmeden siyasi başarı kazanılamaz. Bize düşen bu konuda çalışmak. İsimler değişebilir, yüzler değişebilir. Biz partinin geleceğini düşünmek zorundayız. Bu yüzden de kurumsal çalışmamız, talip olduğumuz görevin hakkını vermemiz gerekiyor.” dedi. Dalgıç ise yaptığı konuşmada, “ Örgütlü çalışmak, sandık örgütlenmesi bizim için de çok önemli. Seçildikten sonra ilk işim bu konuda neler yapmışız ve ne yapabiliriz üzerine çalışmak oldu. Bu konuyu çok önemsiyoruz.”sözleri ile döreve geldiğinden beri yaptığı çalışmalara ve gelecekteki projelerine dikkat çekti. Özkar ziyaretten çok memnun kaldığını belirtti.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye İlk resmi ziyaret Seyitgazi’ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması ü..
Eskişehir’in sesi olacağız Eskişehir’in sesi olacağız CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı