HABER AKIŞI

Gönül sofrasında buluştular

 Tarih: 17-03-2018 04:00:00

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, ilçe genelinde görev yapan din görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticileri ile bir araya geldi. Bozüyük Belediyesi Osmangazi Parkı Massa Kafe’de düzenlenen yemek programına Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın yanı sıra İlçe Müftüsü Selami Bağcı, din görevlileri ve Kur’an Kursu öğreticileri katıldı. Karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunulan programda Başkan Bakıcı din görevlilerinin istek ve taleplerini dinledi. Burada din görevlilerine hitaben bir konuşma yapan Başkan Bakıcı Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne Bozüyük’te hayata geçirdiği yatırımlar nedeni ile teşekkür ederek “Vakıflar Genel Müdürlüğümüzün ilçemize yaptığı yatırımlardan olan Tekke Mahalle Cami’mizin restorasyonu tamamlandı. Yine aynı şekilde tarihi bir öneme sahip olan Soğukpınar Cami’sinin yapımı ise hızla devam ediyor. İlçemizin merkezinde yer alan Hal Cami’nin yapımına da başlandı” dedi.  Programa katılan herkese katılımları nedeni ile teşekkür eden Başkan Bakıcı “Bu gün sizlerle gönül sofrasında buluştuk. Bizler her zaman sizlerle iç içe ve sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmeye çalışıyoruz. Birliğimiz daim olsun” diye konuştu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı