HABER AKIŞI

Göklerde büyük şov

 Tarih: 17-09-2018 04:00:00
  HABER VİDEOSU

Sivrihisar Hava Gösterileri Airshow etkinliğinde gösteri uçakları ve helikopterlerinin akrobasi şovu nefes kesti. Yürek hoplatan hareketlere imza atan uçakların sergilediği gösteriyi vatandaşlar ilgiyle izledi. Vatandaşların meraklı gözleri arasında gökyüzünde akrobatik hareketler sergileyen pilotlar, manevraları ile izleyicileri büyüledi. Birbirinden zor akrobasi hareketleri izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşatırken, bu anlarda kameralar, fotoğraf makineleri ve cep telefonlarına saniye saniye kaydedildi. İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte bir konuşma yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, “Sivrihisarlı vatandaşlarımız bugün etrafa baktığımda gerçekten çok şanslı. Eskişehir’imizde, Sivrihisar’ımızda böyle bir organizasyonun varlığını ben ilk defa duyuyorum. Bundan dolayı da biraz üzgünüm. Demek ki duyarsız kalmışım ama inşallah bundan sonra bunu telafi edeceğim. Sivrihisar’ın bu atmosferi görünce havası değişti, havasını buldu diye söylersem her halde abartı olmaz” dedi. Diğer yandan düzenlenen etkinliğe; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, Vali Özdemir Çakacak, AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bu arada Sivrihisar Hava Gösterileri Airshow etkinliğinde gösteri yapan Solotürk nefesleri kesti. Yapılan hareketlerle izleyenleri adeta mest eden Türk Hava Kuvvetlerinin gözbebeği, ses hızını da geçerek vatandaşlardan büyük alkış aldı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İlk ders Nabi Hoca’dan İlk ders Nabi Hoca’dan AK Parti Eskişehir Milletvekili, Millî Eğitim ve Kültür ve Turizm eski Bakanı Na..
Gündoğdu’ya biring Gündoğdu’ya biring Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Gündoğdu’yu baştan sona yenileyec..
Belediyelere isyan etti Belediyelere isyan etti Eskişehir’de aracıyla seyrederken aniden yola fırlayan başıboş ata çarparak kaza..
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı