HABER AKIŞI

Gençlerin yanındayız

 Tarih: 13-12-2019 12:35:47
MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökhan Çalışkan, Sadi Dönmez ve Yönetim kurulu Üyeleri İsmail Kanber ve Mehmet Bilen TÜGVA İl Temsilciliği Başkanı Fatih Sert’i ziyaret etti. Başkan Duman, “Her zaman gençlerimizin yanındayız” dedi.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman, “Gençlere Yönelik birlikte yapabileceğimiz Projeler için istişare ettik, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.  Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir İl Temsilciliği Başkanı Fatih Sert ve Yönetimine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir İl Temsilciliği Başkanı Fatih Sert“TÜGVA tarafından Eskişehir’ de yapılan çalışmaları anlatarak, Gençler için yapılan her önemli işin yarınlara faydalı olacağını söyledi. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Eskişehir Başkanı Duman’ a ve Yönetimine teşekkürlerini ileterek çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’İN GURURU ESKİŞEHİR’İN GURURU Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce Liselere Geçiş Sınavı’nda büt..
Av sezonu açılıyor Av sezonu açılıyor Avcıların heyecanla beklediği av sezonu 22 Ağustos’ta açılacak.
Ataç tebrik etti Ataç tebrik etti Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 2020 Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) T..
Üniversitede meyve hasadı  Üniversitede meyve hasadı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Ali Numan Kıraç Yerleşkesinin ..
  SİYASET HABERLERİ
Sorun birlikte çözülmeli Sorun birlikte çözülmeli İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, TCDD arazileri ile ilgili durumun belediyeler..
İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a ziyaret İYİ Parti’den Başkan Ataç’a Ziyaret Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, İY..
İTTİFAK BULUŞTU İTTİFAK BULUŞTU İYİ Parti Eskişehir İl Yönetimi, CHP Eskişehir İl Başkanlığına “hayırlı olsun” z..
HABER ARŞİVİ
Yukarı