HABER AKIŞI

Gençler İnönü’de

 Tarih: 25-06-2020 04:00:00

AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Altınkaynak, Başkan Bozkurt ile bir süre sohbet ederek ilçeye yapılan çalışma ve projeler hakkında bilgi aldı.İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak’ın yapmış olduğu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti.Ziyarete, İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, AK Parti Eskişehir İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Emre Akbaş ile Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Hasan Doğru da katıldı.

  GÜNDEM HABERLERİ
KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI KURBANLIK İÇİN ÜRETİCİYE ÇAĞRI Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda kurbanlık hayvan satmak isteye..
Avukatlar isyan etti Avukatlar isyan etti Eskişehir Adliyesi önünde bir araya gelen Eskişehir Barosu avukatları getirilmek..
Kooperatifçiliğe tam destek Kooperatifçiliğe tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldıztepe Kooperatifi’ni ziyaret eder..
ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES ESKİŞEHİR’E YENİ NEFES Salgın döneminde bakım ve tadilat işlemlerinden geçirilerek baştan aşağı yenilen..
HABER ARŞİVİ
Yukarı