HABER AKIŞI

Gençler hazır kıta

 Tarih: 05-01-2018 04:00:00
Antalya kampında yer alan genç oyuncularda ağabeyleriyle birlikte ilk kez bu kadar uzun süre birlikte hareket edecekler. 
Furgan Polat, Mehmet Özcan, H.İbrahim Öner, Ekrem Kılıçarslan, Bedirhan Altunbaş, Fıratcan Üzüm, Talha Erdoğan, Ömer Faruk Canbirdi, Ebrar Yiğit Aydın gibi isimler kamptaki çalışmalarda teknik direktör Yücel İldiz’in gözüne girerek sezonun ikinci yarısında sürpriz şekilde kadroda kendilerine daha çok şans bulmak için antrenmanlara çıkıyorlar. 
Hepsinin hazır kıta olarak görev verilmesi durumunda hazır olduklarına yönelik sinyaller veren gençler göze giriyorlar. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FIRSATÇILARI VALİ UYARDI FIRSATÇILARI VALİ UYARDI Vali Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmet..
Hedefe birlikte gideceğiz Hedefe birlikte gideceğiz Sivil Toplum Kuruluşları Eskişehir Buluşması AK Parti Genel Başkanvekili Prof. D..
Eskişehir animasyon merkezi Eskişehir animasyon merkezi Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, ön..
Akrabalar Köyü Akrabalar Köyü Eskişehir'in Soğulcak Köyü'nde yaşayan yaklaşık 100 kişi, aynı soy ismi taşıyor...
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı