istanbul escort
HABER AKIŞI

Genç çiftçilere destek

 Tarih: 14-11-2018 12:23:20
Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiplerine ulaştı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından başlatılan Genç Çiftçi projesiyle, birçok üretici hayvan sahibi oluyor. Günyüzü ilçesinde de bu projeden faydalanan 5 üretici, kişi başına 32 dişi ve 2 erkek olmak üzere toplam 170 hibe küçükbaş hayvanları teslim aldılar. Projeden, ilçe merkezinden Leyla Vural, Yılmaz Vural, Abdülbaki Kocabey ve Önder Gönültaş, Gümüşkonak mahallesinden de Halil Erdoğan faydalandı.  Hayvanların dağıtım törenine; Günyüzü Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İlçe Müdürü Bora Kılınç da katıldı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı