HABER AKIŞI

Genç avukatlar buluştu

 Tarih: 22-01-2018 05:00:00  -   Güncelleme: 22-01-2018 10:52:43
Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi üyeleri dayanışma kahvaltısında bir araya geldi.Etkinliğe Baro Başkanı Rıza Öztekin de katıldı. Başkan Öztekin, “Baromuz Gençlik Meclisi’nin düzenlemiş olduğu kahvaltıyı bu yılda düzenliyoruz. Duygu arkadaşımız Gençlik Meclisi’nin yeni başkanı ekibiyle birlikte Baro’nun geleneklerini sürdürüyor. En büyük önem meslektaşlar arasındaki dayanışmayı arttırmak. Bin 20 sayıya ulaştık. Katılım çok bu Baro’nun gücünü daha da arttıracak. Eskişehir Barosu güçlüdür. Hukuksuzluklara karşı dik durduk ve durmaya devam edeceğiz” dedi. Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi Başkanı Duygu Akyol ise uzun bir süreden sonra kadın meclis başkanı olarak seçilmekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Akyol, ““Meslektaşlarımızın birliğini sağlamak bizim çok önemli. Uzun bir süreden sonra ilk defa kadın başkan oldu. Stresli bir mesleğe sahibiz. Böyle etkinliklerle stres atıyoruz” diye konuştu. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı