istanbul escort
HABER AKIŞI

Genç avukatlar buluştu

 Tarih: 22-01-2018 05:00:00  -   Güncelleme: 22-01-2018 10:52:43
Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi üyeleri dayanışma kahvaltısında bir araya geldi.Etkinliğe Baro Başkanı Rıza Öztekin de katıldı. Başkan Öztekin, “Baromuz Gençlik Meclisi’nin düzenlemiş olduğu kahvaltıyı bu yılda düzenliyoruz. Duygu arkadaşımız Gençlik Meclisi’nin yeni başkanı ekibiyle birlikte Baro’nun geleneklerini sürdürüyor. En büyük önem meslektaşlar arasındaki dayanışmayı arttırmak. Bin 20 sayıya ulaştık. Katılım çok bu Baro’nun gücünü daha da arttıracak. Eskişehir Barosu güçlüdür. Hukuksuzluklara karşı dik durduk ve durmaya devam edeceğiz” dedi. Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi Başkanı Duygu Akyol ise uzun bir süreden sonra kadın meclis başkanı olarak seçilmekten dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Akyol, ““Meslektaşlarımızın birliğini sağlamak bizim çok önemli. Uzun bir süreden sonra ilk defa kadın başkan oldu. Stresli bir mesleğe sahibiz. Böyle etkinliklerle stres atıyoruz” diye konuştu. HM
  SİYASET HABERLERİ
Malıç’ta müjdeler verdi Malıç’ta müjdeler verdi Burhan Sakallı, ilçe ziyaretlerine Mihalıççık ile devam etti. Sakallı’ya Mihalıç..
Kardeşlik bozulmayacak Kardeşlik bozulmayacak AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, Yıldıztepe Mahallesind..
HABER ARŞİVİ
Yukarı