istanbul escort
HABER AKIŞI

Gelen giden para..

 Tarih: 07-07-2019 04:00:00
Eskişehirspor’da yine her sezon sonu yaşanan kriz maalesef bugün de varlığını hissettiriyor. Siyah kırmızılı kulüpten alacağı bulunanlar tek tek FİFA nezdinde başvuruları can sıkıyor.

Son yıllarda inanılmaz derecede futbolcunun alacakları konusunda uzlaşma sağlayamaması nedeniyle FİFA ve TFF’ye başvuru yaparak puan silme olayına gitmeleri bugünkü yönetimin işini zorlaştırıyor.

Geçen sezon yaşanan krizin bu sezonda devam edeceği ve yeni yönetimin yaşanan bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilmek için çaba sarfetmeleri dikkat çekiyor.

Başkan Osman Taş ve ekibinin bilerek yönetime geldiklerini ifade etmeleri yaşananları ortadan kaldırabilmek için gayretin gösterileceğine işaret olarak yorumlanıyor.

Şilili oyuncu Sebastian Pinto nedeniyle gelen -6 puan cezasının devamının olmaması için gayret gösteren yöneticiler futbolcularla da görüşmelerini sürdürüyor. CAS’ta bekleyen dosyaların varlığı sıkıntı gibi görünse de zorlukları aşmak ve yeni sezona daha fazla puan silme cezası alınmaması yönünde ciddi çalışmaların var olması umut olarak görülüyor.

7 futbolcu için ciddi çalışmaların varlığı biliniyor. Bu isimler arasında Akaminko, Toko, Bienvenu, Boffin, Bokila, Kulach ve Mori gibi oyuncuların alacaklarının ödenmesi yönünde başvuruda bulunmaları en büyük sıkıntı.

Kısacası yeni yönetim göreve gelir gelmez alacaklarının peşine düşen futbolcuların para sorunlarının nasıl çözüleceği ise belirsizliğini sürdürüyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Vatandaş  ‘hayır’ dedi Vatandaş ‘hayır’ dedi Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesi üzerinde kendi işlettiği kafelerdeki ça..
Cezalar havadan indi Cezalar havadan indi Emniyet Müdürlüğü tarafından Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın Projesi kapsamında ..
KADIN ÜRETİCİLERE  DESTEK TEPEBAŞI’NDA KADIN ÜRETİCİLERE DESTEK TEPEBAŞI’NDA Tepebaşı Belediyesi’nin yerel üretime ve kadınlara verilen destekler kapsamında ..
HEPİMİZİN YAVRULARI HEPİMİZİN YAVRULARI AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, Eskişehir’de bulunan ..
  SİYASET HABERLERİ
KAYYUM ATANDI KAYYUM ATANDI Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir il yönetimine 45 gün içinde olağanüstü k..
HABER ARŞİVİ
Yukarı