HABER AKIŞI

Gelecek sizin elinizde

 Tarih: 09-04-2018 11:46:00  -   Güncelleme: 09-04-2018 11:48:00
  HABER VİDEOSU
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, "Gençler birbirinize kucak açın. Konuşun, tartışın, fikirler atın, karşılıklı çürütün fikirlerinizi. Çünkü bu güzel şehrimizi ve ülkemizi beraber yönetecek olan sizlersiniz." dedi.

Karacan, Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Bugün bu salonda size AK Parti Genel Başkan Yardımcısı sıfatımla beraber bir abiniz olarak da hitap etmek isterim. Çünkü karşımda Gazi Mustafa Kemal'in söylediği gibi 'Muhtaç olduğu kudretin damarlarındaki asil kanda mevcut olduğunu' bilen bir gençlik var. Karşımda 16 yıldır bıkmadan, usanmadan devleti ve milleti için çalışan bir liderin, alnı ak, sözü ak, kalbi ak gençleri var. Benim güzel kardeşlerim, iyi ki bugün buradayız, iyi ki dünyanın bileğini bükemediği cumhurbaşkanımızın arkasında yan yana, omuz omuza beraberce siyaset yapabiliyoruz. İyi ki hepimizin dik duruşun ve dürüst siyasetin savunucusu, reisimizin liderliğini yaptığı ak bir davamız var." ifadesini kullandı.AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin bütün gençlik için çalıştığını belirten Karacan, şunları kaydetti:"Onlar siyaset kulvarında olsalar da kendilerinin ve sizin geleceği için çırpınıyorlar. Gençler birbirinize kucak açın. Konuşun, tartışın, fikirler atın, karşılıklı çürütün fikirlerinizi. Çünkü bu güzel şehrimizi ve ülkemizi beraber yönetecek olan sizlersiniz. Nasıl ki bir zamanın gençleri, bizim şu anda atalarımız ve biz bugün onların nasihatlerini sizlere hatırlatıyoruz işte inşallah sizler de bugünün gençleri ve yarının ataları olarak, bu ülke için bu memleket için bir şeyler söyleyin ve ileride bu sözler gençlere anlatılsın." Tek adayla gidilen ve Fatih Özata'nın yeniden başkan seçildiği kongreye, AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, İl Başkanı Dündar Ünlü, belediye başkanları, ilçe başkanları, partililer ile çok sayıda davetli katıldı. AA

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
 45 yıldır mahalle ondan soruluyor 45 yıldır mahalle ondan soruluyor Eskişehir'de 45 yıldır muhtarlık yapan Musa Kaya, yeni dönemde makamını devretme..
HASTALARA UMUT MERKEZİ HASTALARA UMUT MERKEZİ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi..
Bu karar ideolojiktir Bu karar ideolojiktir Eğitim Bir-Sen Eskişehir Şube Başkanı Muammer Karaman, Danıştay 8. Dairesinin, i..
Konut satışları  yüzde 11 düştü Konut satışları yüzde 11 düştü Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir’..
  SİYASET HABERLERİ
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı