HABER AKIŞI

Geleceğin yöneticileri

 Tarih: 29-01-2018 04:00:00

Bozüyük'te ÇEVKODER izci grubu öğrencileri Ticaret ve Sanayi Odası’nın meclis toplantısına konuk oldu. Geleceğin yöneticileri olan küçük izciler, Ticaret ve Sanayi Odasının işleyişi hakkında bilgiler aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, minik izcilerle tek tek sohbet ederek odanın üyelerine ne şekilde hizmet verildiğini anlattı. Başkan Buğra Levent, "Odamızın yönetim kurulu ve gıda grubu komite üyeleri ile gerçekleştirilen toplantı sonunda ÇEVKODER izci grubu öğrencileri odamız yöneticilerinin misafiri oldular. Meclis toplantı salonunda gerçekleşen toplantı sonunda minik izcilerimizi ağırlayarak kendilerine odamız hakkında bilgiler verdik” dedi. Geleceğin yönetici adayları olan izci öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekinilmesinin ardından program sona erdi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BÖLGE HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Okullara sıkı takip Okullara sıkı takip Yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla birlikte 247 okul ve çevresinde 758 G..
Öğretmenler başardı Öğretmenler başardı Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerinin, çeşitli inşaat çalı..
PUAN DURUMU
HABER ARŞİVİ
Yukarı