istanbul escort
HABER AKIŞI

Geleceğin sanatçıları

 Tarih: 11-01-2019 04:00:00
Öğrencilere sunulan fırsatlarla konservatuvarları aratmayan Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu, geleceğin sanatçılarına da ev sahipliği yapıyor. Eskişehir Hızırbey İmam Hatip Ortaokulunda öğrenciler bilinenin aksine görsel sanatlar ve müzik derslerinde farklı eğitimler alıyor. Öğrenciler ilgili oldukları alana göre görsel sanatlar dersinde ebru sanatıyla tanışırken, müzik derslerinde ise piyanodan kemana farklı müzik aletini çalma fırsatı yakalıyor. Birçoğu ilk defa bir müzik aletiyle tanışan ve müziğe ilgisi olduğu görülen öğrencilere ise çalmak istediği alete göre müzik öğretmenleri tarafından özel eğitimler veriliyor. İHA
  GÜNDEM HABERLERİ
ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ ERDOĞAN SÖZ İSTEDİ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Recep Tayyip Erdoğan, "Eskişehir, 31 Mart'ta şeh..
  SİYASET HABERLERİ
Eşit hizmet sürecek Eşit hizmet sürecek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği z..
Sakallı’dan iki büyük müjde Sakallı’dan iki büyük müjde Burhan Sakallı, eğitim ve ulaşım anlamında şehrin genelini ilgilendiren iki büyü..
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
HABER ARŞİVİ
Yukarı