istanbul escort
HABER AKIŞI

Gazze için proje

 Tarih: 11-02-2019 04:00:00

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Taşçı tarafından ‘Gazze’de Engelleri Kaldır’ isimli bir panel gerçekleştirildi. Sami Ramazanoğlu Camii Konferans Salonunda gerçekleştirilen organizasyona çok sayıda vakıf üyesi ve vatandaş katıldı. Gazze’de yaşanan zulüm hakkında bilgilerin verildiği panelde, çatışmalarda engelli konumuna düşen Filistinliler için başlatılan kampanyalar hakkında da sunumlar yapıldı.  Yaklaşık 1 ay önce ‘Gazze’de Engelleri Kaldır’ sloganıyla Gazze’de engelli durumuna düşen Filistinliler için bir proje başlattıklarını belirten Başkan Müzeyyen Taşçı, “Gazze’de Filistinlilere yapılanları herkes biliyor. Maalesef bu insanlar çatışmalarda özellikle bacaklarından vuruluyorlar ve engelli konumuna düşüyorlar. Filistinli kardeşlerimiz için bir proje başlattık. Bu proje kapsamında tüm illerimizde bin adet tekerlekli sandalye hedefi koyduk kendimize” dedi. İHH’nın yardım kampanyasına 1 tekerlekli sandalye yardımı yapan Dünya Şampiyonu Paralimpik Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı’ya da desteklerinden ötürü teşekkür edilerek, kendisine çiçek takdim edildi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı