istanbul escort
HABER AKIŞI

Gazze için proje

 Tarih: 11-02-2019 04:00:00

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Taşçı tarafından ‘Gazze’de Engelleri Kaldır’ isimli bir panel gerçekleştirildi. Sami Ramazanoğlu Camii Konferans Salonunda gerçekleştirilen organizasyona çok sayıda vakıf üyesi ve vatandaş katıldı. Gazze’de yaşanan zulüm hakkında bilgilerin verildiği panelde, çatışmalarda engelli konumuna düşen Filistinliler için başlatılan kampanyalar hakkında da sunumlar yapıldı.  Yaklaşık 1 ay önce ‘Gazze’de Engelleri Kaldır’ sloganıyla Gazze’de engelli durumuna düşen Filistinliler için bir proje başlattıklarını belirten Başkan Müzeyyen Taşçı, “Gazze’de Filistinlilere yapılanları herkes biliyor. Maalesef bu insanlar çatışmalarda özellikle bacaklarından vuruluyorlar ve engelli konumuna düşüyorlar. Filistinli kardeşlerimiz için bir proje başlattık. Bu proje kapsamında tüm illerimizde bin adet tekerlekli sandalye hedefi koyduk kendimize” dedi. İHH’nın yardım kampanyasına 1 tekerlekli sandalye yardımı yapan Dünya Şampiyonu Paralimpik Milli Yüzücü Sümeyye Boyacı’ya da desteklerinden ötürü teşekkür edilerek, kendisine çiçek takdim edildi. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı