HABER AKIŞI

Gafletle açıklanabilir

 Tarih: 10-02-2020 04:00:00

Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ural Çakır, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya tepki gösterdi.

Parti binasında konuşan Çakır, “Sevgili Demokratlar bu günlerde gündem de olan başka bir konu KKTC’dir.Cumhurbaşkanı Akıncı’nın beslendiği siyasi fikir ve zihniyetinin Türk milletinin varlık mücadelesi ve tarihi şuur çizgisinin farklı olduğu bir gerçektir. 1974 Kıbrıs barış harekatından bu yana Kıbrıs Türk’ünü yok sayma politikasına rağmen hala Türkiye ile ilgili olumsuz düşüncelere sahip olan Rum’dan medet ummak ancak gafletle açıklanabilir. Cumhurbaşkanı Akıncı şunu iyi bilmelidir ki Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. Kıbrıs Türk’ü de bu şuur çizgisinin dışına düşenlerle ilgili hükmünü elbette en kısa zamanda verecektir” dedi. (Feyzanur Şen)

  GÜNDEM HABERLERİ
Emeklilerin yüzü gülmeli Emeklilerin yüzü gülmeli Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Eskişehir Şube Başkanı Arif Duru, emeklilerin h..
Karardan hemen vazgeçilsin Karardan hemen vazgeçilsin Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur..
Başkan Çalışkan Seyitgazi’de Başkan Çalışkan Seyitgazi’de AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, normalleşme süreciyle birlikte..
Virüs gölgesinde festival Virüs gölgesinde festival Sivrihisar ilçesinde temsili Nasreddin Hoca eşliğinde Korona virüs salgınının so..
HABER ARŞİVİ
Yukarı