istanbul escort
HABER AKIŞI

Futbolculara özgüven eğitimi

 Tarih: 18-10-2018 04:00:00
Eskişehirspor futbolcularına, 'Motivasyon, Özgüven ve Farkındalık' eğitimi“ verildi.

Kulüp binasında NLP Trainer uzmanı Soner Çam'ın verdiği eğitime takım futbolcuları iştirak etti ve anlatılanları dikkatlice dinlediler. Soner Çam; futbolcuların hedefi gerçekleştirmeye yönelik çabasındaki yoğunluğunu, yönelimini ve ısrarını içine alan bir takım süreçleri anlattı. Çam, özgüvene ilişkin ise, futbolcuların kendi değeri hakkındaki subjektif değerlendirmesi; kişinin kendi özelliklerinin ne ölçüde olumlu ya da olumsuz olduğu hakkındaki yorumuna değindi.

Çam, Türk futbolunda devrim yapan Eskişehirspor efsanesi, maddi ve manevi olarak zor dönemden geçen Eskişehirspor’a, tüm Eskişehir halkının sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Eskişehirsporlu futbolcular da, eğitimin çok faydalı olduğunu dile getirdiler.

 

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı