istanbul escort

HABER AKIŞI

Fuarcılıkta marka şehir

 Tarih: 28-11-2019 09:11:03
ETO’nun Meclis Toplantısı’nda konuşan Güler, kongre ve fuar turizminde Eskişehir’i marka şehir yapmak için çaba gösterdiklerini vurguladı.

Eskişehir Ticaret Odası’nda (ETO) kasım olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara’nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda gündem maddeleri karara bağlanarak, kasım ayı faaliyetleri meclis üyeleriyle paylaşıldı. Toplantıda konuşan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde bir yıl içinde düzenlenen fuarları yaklaşık 500 bin kişinin ziyaret etmesini beklediklerini ifade etti. Fuarlarla birlikte şehre yabancı alım heyetlerinin de geldiğini belirten Güler, Mart 2020’de düzenlenecek olan Eskişehir Endüstri fuarında da çok geniş kapsamlı alım heyeti getirebilmek için Eskişehir Sanayi Odası ile birlikte çalıştıklarını söyledi. 2020 yılında düzenlenmesi planlanan Eskişehir Raylı Sistemler Fuarı’nın da uluslararası bir organizasyon olması için çaba gösterdiklerini belirten Güler, fuar ile birlikte kongre de düzenlemek için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. Eskişehir’i fuarcılıkta ve kongrede marka şehir haline getirmeyi hedeflediklerini belirten Güler, Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerle de Eskişehir’e değer katmaya devam edeceklerini söyledi. Ahmet Şerif İzgören’in Vehbi Koç Kongre Merkezi’ne konuk olduğu seminer ile oda tarihinin en geniş katılımlı eğitim faaliyetini düzenlediklerini belirten Güler, üyelerin yanı sıra tüm şehre hizmet eden bir merkeze imza atmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM HEYETİ ÜNİVERSİTEDE TBMM Bilişim Teknolojileri Bağımlılığıyla Mücadele Araştırma Komisyonu üyeleri, ..
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Başkan Yardımcıları Gökh..
YAZIKLAR OLSUN! YAZIKLAR OLSUN! Göztepe Mahallesi’nde bulunan 75.Yıl Parkı’na Odunpazarı Belediyesi’nin gençleri..
Sarıcakaya şuranın yıldızı Sarıcakaya şuranın yıldızı AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası C..
HABER ARŞİVİ
Yukarı