istanbul escort
HABER AKIŞI

Formayı istiyorum

 Tarih: 16-11-2018 13:33:00
Sezon başında Eskişehirspor’a geri dönen yabancı futbolculardan İbrahim Sissoko, ilk yarının tamamlanmasına 5 haftalık seri kala forma giymek için sabırsızlanıyor.

Siyah kırmızılı forma altında Spor Toto 1. Liginde Eskişehirspor formasını giyerek başarılara imza atmak için çaba harcayacak olan Fildişi Sahili'lioyuncu antrenmanlarını aksatmadan sürdürüyor. Teknik direktör Fuat Çapa’nın transfer tahtasının açılmasıyla birlikte en çok güvendiği isimlerin başında yer alan Sissoko, formayı giyeceği günü iple çekiyor.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı