istanbul escort
HABER AKIŞI

Forma savaşı kızıştı

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00
Eskişehirspor cephesinde Altınordu karşısında tüm oyuncuların tek hedefi sahadan üç puanla ayrılmak. Siyah kırmızılı futbolcuların hepsinin hırsı ve mücadelesi teknik ekibi bu zorlu maç öncesinde ümitlendiriyor.

İç sahada başarılı sonuçlara yenisini eklemek isteyen Şimşeklerde tek düşünce bu maçtan alacakları üç puanla alt sıralardan kopmak istiyor. Takımda sakatlıkları bulunan isimlerin de antrenmanlara başlaması teknik ekibe biraz olsun soluk aldırıyor.

Fıratcan Üzüm ve Mevlüt Çelik’in bugün gerçekleşecek olan maç provası sonrasında yarın akşam forma giyip giymeyecekleri netleşecek.

  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı