istanbul escort
HABER AKIŞI

Forma savaşı kızıştı

 Tarih: 14-03-2019 04:00:00
Eskişehirspor cephesinde Altınordu karşısında tüm oyuncuların tek hedefi sahadan üç puanla ayrılmak. Siyah kırmızılı futbolcuların hepsinin hırsı ve mücadelesi teknik ekibi bu zorlu maç öncesinde ümitlendiriyor.

İç sahada başarılı sonuçlara yenisini eklemek isteyen Şimşeklerde tek düşünce bu maçtan alacakları üç puanla alt sıralardan kopmak istiyor. Takımda sakatlıkları bulunan isimlerin de antrenmanlara başlaması teknik ekibe biraz olsun soluk aldırıyor.

Fıratcan Üzüm ve Mevlüt Çelik’in bugün gerçekleşecek olan maç provası sonrasında yarın akşam forma giyip giymeyecekleri netleşecek.

  GÜNDEM HABERLERİ
Nevruz Ateşi  Eskişehir’de Nevruz Ateşi Eskişehir’de Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından başlatılan gi..
RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ RAKİP DEĞİL BİRLİKTEYİZ Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) arasında ..
Yavrularımızı koruyacağız Yavrularımızı koruyacağız Eskişehir'de, alkol ve uyuşturucu bağımlıları ile yakınlarına ücretsiz psiko-sos..
AYNI RUH AYNI SEVDA AYNI RUH AYNI SEVDA Şehit aileleri ve gaziler, Eskişehir Valiliği tarafından 18 Mart Şehitleri Anma ..
  SİYASET HABERLERİ
Üçlü olsun güçlü olsun Üçlü olsun güçlü olsun Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, AK Parti Genel ..
Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Belediyeyi birlikte yöneteceğiz Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı’nı ve Eskişeh..
Siyaset değil hizmet Siyaset değil hizmet Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kavacık ve Avlamış Mahallelerinde çok ..
KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ KIRKA’YA TOPLU KONUT MÜJDESİ Burhan Sakallı Seyitgazi Kırka’ya giderek vatandaşlarla buluştu.
HABER ARŞİVİ
Yukarı