HABER AKIŞI

Fibabanka’dan büyük atılım

 Tarih: 09-05-2017 11:38:46
Fibabanka, 74’üncü Şubesi olan Eskişehir Şubesi’nin açılışını yaptı.

Fibabanka, sanayi yatırımlarının hız kazandığı Eskişehir’de bulunan 74’üncü şubesinin açılışını yaptı. Şair Fuzuli Caddesi’nde bulunan şubenin açılışına Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert,  Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir ve çok sayıda davetli katıldı. 2016 yılında net karını 114.9 Milyon TL’ye çıkartan Fibabanka 74üncü şubesini Eskişehir’de açmanın mutluluğunu yaşıyor. Aynı dönemde toplam kredileri yüzde 33 artış gösteren Fibabanka yeni şubesini genç nüfusu ve sanayi yatırımlarıyla dikkat çeken Eskişehir’de açtı.İldeki ticaret ve sanayi çevrelerinde büyük ilgi gören Fibabanka Eskişehir şubesi ticari, KOBİ, tarım mikro ve bireysel segmentlerinde hizmet verecek. Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, iki devlet üniversitesinin de bulunduğu Eskişehir’in hem Batı Anadolu’nun kapısı hem de demir ve karayollarının kesişim noktasında yer almasından dolayı Türkiye’nin önemli ticaret ve endüstri merkezlerinden birisi konumunda olduğuna dikkat çekti. Eskişehir’de şube açmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Mert, tüm Eskişehirliler’i Fibabanka’nın ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri ile tanışmaya davet etti.

FİBABANKA HAKKINDA:

27/12/2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka A.Ş, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Eskişehir, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Muğla, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon’da toplam 76 şubesi ile kurumsal, ticari, KOBİ, tarım, bireysel ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER EKONOMİ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı