istanbul escort
HABER AKIŞI

Ferhat ve Issah hazır kıta

 Tarih: 19-07-2019 04:00:00

Geçtiğimiz sezon devre arasının ardından takımla birlikte sahaya çıkan ve takıma ciddi katkı sunan iki isimden Ferhat Kiraz ile Kamal Issah şimdi Afyon’da takım arkadaşlarıyla bir araya gelerek birlikte çalışma imkanı buldular.

Yeni sezon öncesi 30 Temmuz’a kadar devam edecek olan Afyon kampında en iyi şekilde hazırlanarak lige hazır olmak için çaba harcayacak olan tecrübeli ayaklar talihsizlik yaşamak istemiyor.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Ayak basmadık yer kalmayacak Ayak basmadık yer kalmayacak AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’EİYAP ve Köy Köy Eskişehir’’ ..
Orman Bölge isyan etti Orman Bölge isyan etti Orman Bölge Müdürlüğü Seyitgazi’de yaşanan orman yangını nedeniyle sosyal medyad..
Konut satışları resmen çakıldı Konut satışları resmen çakıldı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından yayınlanan verilere göre; Eskişehir'..
15 milyonluk şeffaf ihale 15 milyonluk şeffaf ihale Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adr..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı