HABER AKIŞI

Felix sahaya

 Tarih: 20-01-2018 04:00:00
İsveçli oyuncu sezonun ikinci yarısında defans kurgusunda Eskişehirspor’un en önemli isimlerinden biri olmaya aday. Bu sezon ligde ilk yarıda sadece 3 maçta forma giydikten sonra bir daha şans bulamayan Felix Michel bugünkü maçta büyük ihtimalle defansta 11’deki yerini alacak. 
Sezon başında İstanbul’da oynanan ilk maçta forma giymeyi başaran Felix şimdi takımına ciddi katkı sağlamak için takım içinde en çok çalışan isimlerden biri durumunda. 
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
GELECEĞE  DEĞER KATTIK GELECEĞE DEĞER KATTIK Atık oluşumu ve israfın önlenmesine yönelik seminer düzenlendi. Vali Çakacak; "..
ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, il ve ilçelerde bulunan, insanların can ve ma..
Karaca ailesinin anne acısı Karaca ailesinin anne acısı Hayatını kaybeden Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiy..
Görevimiz şehre hizmet Görevimiz şehre hizmet Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak, “Üniversiteler..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı