HABER AKIŞI

Fatura kime kesilecek?

 Tarih: 22-10-2018 04:00:00

Saadet Partisi Haftalık Pazar Toplantısı’nda konuşan İl Başkan Yardımcısı Kadir Ateş, “Esnaf kan ağlıyor, üretici kan ağlıyor insanlar evlerini zor geçindiriyor. İktidar bu işin altından şuana kadar Brunson’u bahane ederek kalktı. Anladığımız kadarı ile bu krizin faturası her zamanki gibi üreticiye, esnafa, insanımıza kesilecek. Zenginler daha zengin fakirler daha fakir hale gelecek. Bu krizle mücadelenin tek bir yolu var israf ve yolsuzluğun önlenip üretim ekonomisine biran önce geçilmesidir. Yoksa zabıtaların polislerin dükkan dükkan gezip zam kovalaması ile bu krizin üstesinden gelemezsiniz. Ülkemizde birçok kişiyi alakadar eden bir başka konu ise Emeklilikte Yaşa Takılanlar meselesidir. Malumunuz olduğu üzere bu mesele gündemdeki sıcaklığını korumaktadır. Konu Meclis gündemine de getirildi.  Bizim bu konuda tavrımız net; ne devleti zarara uğratılmalı ne de vatandaş mağdur edilmelidir. Ekonomik bir savaştayız demek doğru değildir. Bu ülkenin bir derdini bir sıkıntısını yediden yetmişe herkes sırtlamaya hazırdır. Bu millet rahatından, gelirinden her şeyden taviz verir lakin ülkemizin selametinden taviz vermez” dedi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA ESKİŞEHİR’DE BÜYÜK BULUŞMA TÜMSİAD ve ESO işbirliği ile düzenlenen büyükelçiler buluşması için 23 Afrika ül..
Genç çiftçilere destek Genç çiftçilere destek Günyüzü'nde Genç Çiftçi projesi kapsamında dağıtılan 170 küçükbaş hayvan sahiple..
Alp ailesinin anne acısı Alp ailesinin anne acısı Gazetemiz Köşe Yazarlarından Vedat Alp’in annesi Müşerref Alp hayata gözlerini y..
Han’ı mutlaka  alacağız Han’ı mutlaka alacağız AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve..
  SİYASET HABERLERİ
İlçeler TBMM’ye gitti İlçeler TBMM’ye gitti Eskişehir İlçeleri Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, CHP Milletvekilleri Dr. J..
HABER ARŞİVİ
Yukarı