istanbul escort
HABER AKIŞI

Fatura kime kesilecek?

 Tarih: 22-10-2018 04:00:00

Saadet Partisi Haftalık Pazar Toplantısı’nda konuşan İl Başkan Yardımcısı Kadir Ateş, “Esnaf kan ağlıyor, üretici kan ağlıyor insanlar evlerini zor geçindiriyor. İktidar bu işin altından şuana kadar Brunson’u bahane ederek kalktı. Anladığımız kadarı ile bu krizin faturası her zamanki gibi üreticiye, esnafa, insanımıza kesilecek. Zenginler daha zengin fakirler daha fakir hale gelecek. Bu krizle mücadelenin tek bir yolu var israf ve yolsuzluğun önlenip üretim ekonomisine biran önce geçilmesidir. Yoksa zabıtaların polislerin dükkan dükkan gezip zam kovalaması ile bu krizin üstesinden gelemezsiniz. Ülkemizde birçok kişiyi alakadar eden bir başka konu ise Emeklilikte Yaşa Takılanlar meselesidir. Malumunuz olduğu üzere bu mesele gündemdeki sıcaklığını korumaktadır. Konu Meclis gündemine de getirildi.  Bizim bu konuda tavrımız net; ne devleti zarara uğratılmalı ne de vatandaş mağdur edilmelidir. Ekonomik bir savaştayız demek doğru değildir. Bu ülkenin bir derdini bir sıkıntısını yediden yetmişe herkes sırtlamaya hazırdır. Bu millet rahatından, gelirinden her şeyden taviz verir lakin ülkemizin selametinden taviz vermez” dedi. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı