HABER AKIŞI

Evinde kal Eskişehir!

 Tarih: 23-03-2020 04:00:00

 Yunus Emre Devlet Hastanesi doktorları ve personeli korona virüsüne karşı ‘Evde Kal Eskişehir’ çağrısında bulundu.

Türkiye’nin Korona virüs ile mücadelesinde Sağlık Bakanlığı’nın vatandaşlara yaptığı “evde kal” çağrısına sosyal medya platformlarından da destek paylaşımları geliyor.  Yunus Emre Devlet Hastanesi (YDH) doktorları ve sağlık çalışanları da bu çağrıya katıldı. Yüzlerinde maske, ellerindeki kağıtlarla “Suya sabuna dokun, mikroplardan korun” “Biz sizin için burada kalıyoruz, sen de bizim için evinde kal” ve “Biz sizin için burada kalıyoruz, sen de kendin için evinde kal Eskişehir” mesajı veren doktor ve çalışanları, poliklinik önünde ve içinde fotoğraf çektirerek vatandaşlara evde kalmaları konusunda çağrıda bulundu, sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı