HABER AKIŞI

ESTÜ’de mezunlar buluştu

 Tarih: 07-10-2019 04:00:00

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezunları, “Mezunlar Buluşması” etkinliğinde bir araya geldi.Bu yıl 16.sı düzenlenen etkinliğe Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Şenyel ile Prof. Dr. Gürsoy Arslan, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Süleyman Kaytakoğlu’nun yanı sıra öğretim üyeleri ve çok sayıda Mühendislik Fakültesi öğrenci ve mezunu katıldı.Mühendislik Fakültesi Mezunlar Buluşması etkinliğinin 2004 yılından bu yana kesintisiz olarak devam ettiğini dile getiren Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, “Mühendislik Fakültesi, bugüne kadar yetiştirdiği 25 bin mezunuyla büyük başarı öyküleri yazmış bir Fakültedir. Gerek meslekî yaşamlarında önemli pozisyonlarda görev alan mezunlarımız gerek hâlihazırda Fakültemizde eğitim almakta olan lisans ve lisansüstü öğrencilerimiz, başarılarıyla bizleri gururlandırıyor” dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle a..
Mahmudiye’de büyük heyecan Mahmudiye’de büyük heyecan Osmanlı Ordusunun at ihtiyacını karşılamak üzere 1815 yılında hara kurulan Eskiş..
Günay ilçe turunda Günay ilçe turunda AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, korona virüs karantin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı