istanbul escort
HABER AKIŞI

Esstore’den polislere moral

 Tarih: 12-04-2019 04:00:00
Eskişehirspor'un lisanslı ürünlerini Eskişehirliler ile buluşturan Esstore işletmecileri, 8-14 Nisan tarihleri arasında kutlanan 'Polis Haftası' sebebiyle Eskişehir'in ilçe karakollarını ziyaret ederek çalışanlara çeşitli hediyeler verdi.

Yapılan ziyarette karakol personelleri ile sohbet eden Esstore temsilcileri, polislere çiçek eşliğinde Esstore ürünleri hediye ettiler. Düzenlenen etkinlik ile ilgili görüşlerini paylaşan Esstore İşletmecisi ve Eskişehirspor 2. Başkanı Osman Taş, özel bir haftada önemli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti. Taş, "Gücünü halktan ve kanunlardan alan, devletimizin demokratik otoritesinin gücünü temsil eden, görevini her zaman fedakârca yapan, gerektiğinde canını hiçe sayarak görevini yerine getiren, vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutluyorum. Görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, büyük bir özveri, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren emniyet mensuplarını sevgiyle selamlıyorum" şeklinde konuştu.

  GÜNDEM HABERLERİ
İTHAL USTALAR İTHAL USTALAR Boyasız göçük onarımıyla uğraşanlar meteorolojik tahminler ve sonuçlarına göre d..
Kandil fidanı Kandil fidanı İl Orman Müdürlüğü, Berat Kandili günü nedeniyle Türkiye’nin her ilde yapıldığı..
Tesis üretime başladı Tesis üretime başladı Büyükşehir Belediyesi, kadınları işgücüne dahil edebilmek için Mihalıççık’a yen..
Malıç çok önemli Malıç çok önemli Mihalıççıklılar Yaptırma, Yaşatma Yardımlaşma Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği..
HABER ARŞİVİ
Yukarı