HABER AKIŞI

Espark’ta K’nex rüzgarı esecek

 Tarih: 25-01-2020 04:00:00

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde 6-14 yaş arasında tüm çocukları K’nex ile eğlenceyi inşa etmeye çağırıyor. 25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik çerçevesinde K’nex Yapım Atölyesi, robot yarışı, K’force ve Stop Motion Film Atölyesi’nde çocuklar eğlenceye doyacaklar. Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde çocuklara hem eğlenecekleri hem de yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri bir etkinlik sunuyor.25 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek K’nex etkinliğiyle çocuklar Espark’taeğlenceyi inşa edecekler.6-14 yaş arasındaki tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlik, Espark’ın-1. Katında12:00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 

  GÜNDEM HABERLERİ
15 yıl sonra YENİDEN! 15 yıl sonra YENİDEN! Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Kızılinler-Eşenkara Kür Merkezi Projesi ..
  SİYASET HABERLERİ
CHP’de Taşel kazandı CHP’de Taşel kazandı CHP Eskişehir 37. Genel Kurulu’nda 4 aday yarışırken çarşaf liste yapılan seçimd..
HABER ARŞİVİ
Yukarı