istanbul escort
HABER AKIŞI

Esnafın fikirleri önemli

 Tarih: 10-02-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Esnafımızın fikirleri benim için çok değerli, onlarla sohbet ederken şehir meseleleri hakkında da fikirlerini alıyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz” dedi.  Esnaf ziyaretlerine Esentepe Mahallesi’nde devam eden Başkan Ataç, bu kapsamda Esentepe Mahallesi esnafını dükkanlarında ziyaret ederek bol kazançlar diledi. Bakkallardan beyaz eşyacılara, camcılardan ayakkabı tamircilerine kadar mahalledeki dükkanları ziyaret eden Başkan Ataç, esnaflar ile sohbet etti. Ataç, “Esnafımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz, bugün de Esentepe Mahallemizdeydik. Vatandaşlarımızın nabzını tutabilmek adına en iyi mercilerin başında esnafımız geliyor. Hepsine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum” diye konuştu. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE ESKİŞEHİR’E TERMAL MÜJDE Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Eskişehir’de gün boyu bir dizi etkinliğe katıldı. K..
Fuhuşta dev baskın Fuhuşta dev baskın Eskişehir Emniyet Müdürlüğünce 5 ilde eş zamanlı gerçekleşen 'Bal Tuzağı 4' adlı..
Ataç’ın gurur projesi Ataç’ın gurur projesi Tepebaşı Belediyesi'nin özel gereksinimli bireyleri toplumla bütünleştirmek amac..
Adaya tam destek Adaya tam destek Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büy..
HABER ARŞİVİ
Yukarı