istanbul escort
HABER AKIŞI

Esnafın fikirleri önemli

 Tarih: 10-02-2019 04:00:00

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Esnafımızın fikirleri benim için çok değerli, onlarla sohbet ederken şehir meseleleri hakkında da fikirlerini alıyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz” dedi.  Esnaf ziyaretlerine Esentepe Mahallesi’nde devam eden Başkan Ataç, bu kapsamda Esentepe Mahallesi esnafını dükkanlarında ziyaret ederek bol kazançlar diledi. Bakkallardan beyaz eşyacılara, camcılardan ayakkabı tamircilerine kadar mahalledeki dükkanları ziyaret eden Başkan Ataç, esnaflar ile sohbet etti. Ataç, “Esnafımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz, bugün de Esentepe Mahallemizdeydik. Vatandaşlarımızın nabzını tutabilmek adına en iyi mercilerin başında esnafımız geliyor. Hepsine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum” diye konuştu. HM

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
FRİGYA VADİSİ  BÜYÜK FIRSAT FRİGYA VADİSİ BÜYÜK FIRSAT “Eskişehir’in Jeoturizm Potansiyeli” konferansında konuşan öğretim üyesi Dr Erda..
 Kardeşlik için el ele Kardeşlik için el ele MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli E..
Bütün toplumu kucaklayacağız Bütün toplumu kucaklayacağız Odunpazarı Kent Konseyi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. ..
Kaportacıların 'dolu' mesaisi Kaportacıların 'dolu' mesaisi Eskişehir’de yağan dolu yüzlerce araçlara zarar verdi. Başvuru sayısı atınca kap..
HABER ARŞİVİ
Yukarı