HABER AKIŞI

ESMMMO’da danışma meclisi toplandı

 Tarih: 15-09-2019 04:00:00

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Danışma Meclisi’nde ilk toplantı yapıldı. Geçtiğimiz Mayıs ayında 23.  Olağan genel kurulu yapan Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) ilk danışma meclis toplantısını da gerçekleştirildi. Odaya ait Hasan Eröksüz çok amaçlı salonunda saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan ilk toplantıda meclis başkan ve üyelerinin seçimi yapıldı.  Onursal Başkan İlker Özokcu’nun meclis başkanlığına getirildiği ilk toplantıda yönetim kurulu başkanı Neşet Ertoy, tarafından üyelere yeni dönem faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Son yapılan olağan genel kuraldaki seçime tek liste ile katılan iller arasında Eskişehir’inde yer aldığını belirten oda başkanı Ertoy “Bizler koymuş olduğumuz hedeflere, birleştirici bir yaklaşımla, özverili çalışmalarımızla ve sizlerin desteği ile kolayca ulaşacağımıza inanıyoruz. Üzerimize aldığımız sorumluluk tarafımızca çok iyi bilinmektedir. Yeni dönemde tüm kadrolarda istekli,heyecanlı,dinamik, çalışkan, ilkeli ve genç kadrolar oluşturmaya çalıştık. Bu değişim ve dönüşümün kazananı odamız ve mesleğimiz olacaktır” dedi.  Yeni dönem ilk danışma meclisi, olağan genel kuruldan hemen sonra başlayan oda çalışmaları ve düzenlenen etkinlikler hakkında üyeler arasında yapılan görüş alış verişinin ardından sona erdi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ YHT’DE KRİZ ÇÖZÜLDÜ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle a..
Mahmudiye’de büyük heyecan Mahmudiye’de büyük heyecan Osmanlı Ordusunun at ihtiyacını karşılamak üzere 1815 yılında hara kurulan Eskiş..
Günay ilçe turunda Günay ilçe turunda AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, korona virüs karantin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı