istanbul escort
HABER AKIŞI

ESMEK’te alçı rölyef kursu

 Tarih: 16-11-2018 04:00:00
Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları birbirinden farklı ve öğretici eğitimlerine devam ediyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kurslarında (ESMEK)  açılan Alçı Rölyef kursu ile vatandaşlar el becerilerini geliştirerek kendilerine özgün çalışmalar gerçekleştiriyor. Rölyef konusunda meraklı olan ve kendini geliştirmek isteyen kursiyerler alanında uzman öğreticilerden eğitim alıyor. Alçı Rölyef kursuna katılan kursiyerler tablo zemin üzerine alçı ile şekillendirme yaparak çalışmalarını yağlı ve akrilik boya ile süslüyor.   ESMEK kurslarında aldıkları eğitimlerden sonra sergi açmak istediklerini ifade eden kursiyerler, kendilerine bu imkânı sağlayan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. HM
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
İşçinin hukuk zaferi İşçinin hukuk zaferi Nakliyat-İş Sendikası Eskişehir Reysaş'ta işten çıkarılan işçilerin önemli bir k..
ETİ işçisi çok mutlu ETİ işçisi çok mutlu Tek Gıda-İş Sendikası ile Eti Gıda A.Ş. arasında bir süredir devam eden ve 4 bin..
Dede torun başardı Dede torun başardı Eskişehir’de 12 yıldır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ..
Şehit aileleri baş tacımız Şehit aileleri baş tacımız İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, şehit aileleri, gaziler ve ailelerini ağır..
HABER ARŞİVİ
Yukarı