HABER AKIŞI

ESKÜDER’e destek

 Tarih: 12-04-2018 04:00:00
İl Dernekler Müdürü Nihat Bahar;  Eskişehir Kültür Sanat Derneği ‘ne iade-i  ziyarette bulundu. Ziyaret esnasında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. ESKÜDER; Eskişehir’de kültür ve sanat çalışmaları hakkında, İl Dernekler Müdürü Nihat Bahar’a bilgiler sundu. Ziyarette; Eskişehir İcra Müdürü ve tiyatro sanatçısı Tuncay Saday ve tiyatro oyunu metin yazarı ve yönetmeni Zafer Aydınoğlu da hazır bulundular. İl Dernekler Müdürü  Nihat Bahar ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Derneklerin çalışmalarını yakından izlemek için ESKÜDER’e  iade-i ziyarette bulundum.  ESKÜDER Eskişehir’in kültür ve sanatına hizmet ederek katkıda bulunmaktadırlar.  ESKÜDER’in kültür ve sanat alanında geliştireceği  projelere elimden geldiği kadar destek olmaya çalışacağım’’ diye ifade etti. ESKÜDER Başkanı Gazi Durusu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi (Özdemir Uçak)
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Gençlerin yanındayız Gençlerin yanındayız Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, "Türk kültürünün..
Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı’nın gururu Tepebaşı Belediyesi ‘İki Elin Sesi Var’ Çocuk Senfoni Orkestrası, Türkiye Sağlık..
TBMM’de yasak siyanı TBMM’de yasak siyanı CHP Milletvekili Utku Çakırözer Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıld..
Hastalara manevi terapi Hastalara manevi terapi Eskişehir Devlet Hastanesi’nde hastalara ve hasta yakınlarına manevi destek veri..
  SİYASET HABERLERİ
BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ BELEDİYELERİ KAZANACAĞIZ AK Parti Genel Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Esk..
Kurtulmuş’un programı belli oldu Kurtulmuş’un programı belli oldu Bir dizi programa katılmak üzere Eskişehir'e gelecek olan AK Parti Genel Başkan ..
Seçime her zaman hazırız Seçime her zaman hazırız AK Parti Nevşehir Milletvekili, Yerel Yönetimler Başkanlığı Eskişehir Koordinatö..
HABER ARŞİVİ
Yukarı