HABER AKIŞI

Eskişehirspor alt yapısı için iş birliği protokolü

 Tarih: 20-11-2020 13:07:23

Eskişehirspor, Eskişehir Valiliği ile Milli Eğitim arasında iş birliği protokolü imzalandı. Kulüpten verilen bilgiye göre ilimizde eğitim-öğretim gören, Eskişehirspor Kulübü alt yapısında ve okul takımlarında bulunan öğrencilerin sportif ve sosyal yararlar sağlanması için Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ile Kulüp Başkanı Mustafa Akgören tarafından iş birliği belgesi imzalandı. 

İmza töreninde konuşan Vali Erol Ayyıldız “Türk futboluna çok değerli futbolcular kazandıran, Anadolu’ya şampiyonluk kupası getiren ilk takım olan Kırmızı Şimşekler’in, yani Eskişehirspor’umuzun bundan sonra da değerli sporcular yetiştireceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Öğrencilerin bedensel ve zihinsel gelişimine olumlu katkılar sunması beklenen bu çalışmanın aynı zamanda çocukların boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmelerine de imkân tanıyacağını belirten Vali Ayyıldız Müdür Cırıt ile Başkan Akgören’e teşekkür ederek iyi dilek ve temennilerde bulundu.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SPOR HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK ESKİ Genel Kurulu’nda yatırım programı ve bütçe tartışıldı.
ANADOLU’NUN DERECELİ MEZUNLARI ANADOLU’NUN DERECELİ MEZUNLARI Anadolu Üniversitesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında dereceyle mezun olan öğren..
VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerin..
HABER ARŞİVİ
Yukarı