HABER AKIŞI

Eskişehirli aşçılar İzmir’de

 Tarih: 25-02-2020 04:00:00

Eskişehir Aşçılar Derneği üyesi aşçılar İzmir'deki “Yemek ve Otel Hizmetleri Fuarı’nda” Eskişehir'i temsil ettiler.

Eskişehir Aşçılar Derneği'ne bağlı aşçılar İzmir Fuar Alanında gerçekleşen Uluslararası Horeca Yiyecek İçecek, Konaklama ve Otel hizmetleri Ekipmanları Fuarına katılarak, yemek yapma ve sunum etkinliklerinde Eskişehir'i temsil ettiler. Eskişehir Aşçılar Derneği Başkanı A.Turan Etli, fuara katılım ve tanıtım etkinliği ile ilgili  "Yemek yapma, tanıtım ve sunumun yanı sıra,  gastronomi ve turizim alanındaki gelişmeleri takip etmek, şehrin alandaki gelişimine katkı sağlamak amacı ile çok verimli faydalı bir etkinliğe katıldık.Eskişehirli aşçılar bilgi ve tecrübelerini sektörde çalışan meslektaşlarına aktarmak adına güzel bir organizasyona kendi imzalarını da attılar. Bu çalışmalarımızı şehrimizin Bu alandaki gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacağını düşünüyoruz" dedi. 

  GÜNDEM HABERLERİ
18 NOKTADA SIKI KONTROL 18 NOKTADA SIKI KONTROL Vali Özdemir Çakacak, Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında kenttin giri..
Umreciler sevinçli Umreciler sevinçli Eskişehir’de umreden döndükten sonra karantina altına alınan vatandaşlar, 14 gün..
250 milyonluk müjde 250 milyonluk müjde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ‘’Şeker Pancarı Üreti..
Sağlıkçıların yanındayız Sağlıkçıların yanındayız İl Sağlık Müdürü Bilge’yi ziyaret eden Başkan Nadir Küpeli, “Sağlık çalışanlarım..
HABER ARŞİVİ
Yukarı