istanbul escort
HABER AKIŞI

Eskişehir’in sesi olacağız

 Tarih: 11-07-2018 14:03:55
CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Meclis’te yemin töreni sonrasında açıklamalarda bulundu. Çakırözer, “Bu zor süreçte hepimize, en çok da Cumhuriyet Halk Partimize büyük görevler düşüyor” dedi.

 ZOR BİR SÜRECE GİRDİK

Anayasa değişikliğinin ardından yeni dönemde Meclis’te tüm yetkilerin tek adamın elinde toplanılmak istendiğini dile getiren Çakırözer, “ Anayasa değişikliği ile Meclis’in yetkilerinin azaltılmak istenmesine karşı demokrasimiz ve ülkemizin geleceği için mücadele edeceğiz. CHP parlamentoda yeni dönemde de hak, hukuk, adalet isteyen milyonların sesi olacak” dedi. Çakırözer şu değerlendirmelerde bulundu; “Artık yetkileri elinden alınmak istenen, ilan edilen OHAL ile yasama yetkisi Cumhurbaşkanlığı başkanlığında toplanan bir Meclis ile karşı karşıyayız. Bu zor süreçte hepimize, en çok da Cumhuriyet Halk Partimize büyük görevler düşüyor.”

 TALEPLERE SESSİZ KALMAYIZ

Meclis’te yeni dönemde de Eskişehir’in ve Eskişehirlilerin sıkıntı ve taleplerinin giderilmesi için çalışacağını dile getiren Çakırözer, “ 25 ve 26’ıncı dönemde olduğu gibi Eskişehirimizin ve Eskişehirlilerin sesi olmaya devam edeceğim. Yeni dönemde Milletvekilimiz Jale Nur Süllü Eskişehir’imizde her kesimden yurttaşlarımızın taleplerinin giderilmesi, ihtiyaçlarının karşılanması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

HABER ARŞİVİ
Yukarı