istanbul escort

HABER AKIŞI

Eskişehir'i keşfettiler

 Tarih: 20-07-2019 04:00:00
Valilik tarafından Eskişehir’in turizmine katkı yapmak amacıyla geçtiğimiz ay Kore’de yapılan tanıtım çalışmaları ilk meyvelerini verdi.

TURİZMİ İÇİN TANITIM HAMLESİ

Eskişehir Valiliğince Güney Koreli turistlerin ilimize getirilmesine yönelik çalışmalar devam ediyor. Valilik AB ve Dış İlişkiler Bürosu tarafından organize edilen ilimizin turizminin canlandırılması ve ilimize yurtdışından daha fazla turistin gelmesinin sağlanması amaçları doğrultusunda 17-20 Haziran 2019 tarihlerinde Güney Kore Cumhuriyeti’nin Başkenti Seul’e çalışma ziyareti gerçekleştirilmişti.  Ziyaret kapsamında Kore Cumhuriyeti’nin başkenti Seul’de ülkenin önde gelen turizm operatör ve acentelerine ilimizin kültür ve turizm değerleri tanıtılmış ve Koreli turistlerin ilimize getirilmesi için görüşmeler gerçekleştirilmişti.

 İLK TEMASLAR SAĞLANDI

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi,  “Bu doğrultuda Vali Yardımcımız Akın Ağca, Güney Kore ağırlıklı çalışmalar yürüten ve her yıl Güney Kore’den ülkemize birçok turistin gelmesini sağlayan İstanbul firması MercuryTour’un sahibi SeongHoon Kim ve Genel Müdürü Alaettin Beyazkılınç ile görüşmüştür. Bu görüşmede Koreli turistlerin ülkemizdeki klasik rotaları ve destinasyonları dışında ilimizin de içinde yer alacağı yeni rota ve destinasyonlar üzerinde durulmuş olup ilimizin sahip olduğu kültür ve turizm değerleri ile ilgili detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Ayrıca firma yetkililerine Seyitgazi ve Han ilçelerindeki tarihi ve kültürel varlıklar gezdirilmiş olup Frig Vadisi’nin tanıtımı yapılmıştır.” 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
HABER ARŞİVİ
Yukarı