istanbul escort
HABER AKIŞI

Eskişehir’e özel 2 büyük gösteri

 Tarih: 10-06-2019 04:00:00

Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının akrobasi ekibi Türk Yıldızları'nın 2019 gösteri takvimine göre Türk Yıldızları 14 ve 15 Eylül'de Eskişehir’de gösteri yapacak. Türk Yıldızları'nın takvime göre ekip ilk uçuşunu Konya'nın Doğanhisar ilçesinde gerçekleştirdi. Ekip, 15 Haziran'da Isparta, 30 Haziran'da Konya, 4 ve 7 Temmuz'da Trabzon, 20 Temmuz'da KKTC, 26 Ağustos'ta Afyonkarahisar, 31 Ağustos'ta Aksaray, 5 Eylül'de Manisa, 9 Eylül'de İzmir, 14 ve 15 Eylül'de Eskişehir, 20, 21 ve 22 Eylül'de İstanbul, 13 Ekim'de Adana, 20 Ekim'de Muğla ve 1 Kasım'da Tekirdağ'da gösteri yapacak. Türk Yıldızları Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ncı yılı etkinlikleri kapsamında 2 Eylül 2018 tarihinde Sazova Parkı’nda gösteri uçuşu yapmış ve binlerce Eskişehirli gösteriyi büyük bir coşku ile izlemişti. Türk Yıldızları ayrıca daha önce Sivrihisar’da da gösteri yapmıştı.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
  GÜNDEM HABERLERİ
Antik kente sıfır mahalle Antik kente sıfır mahalle Sivrihisar ilçesinde bulunan ve Kibele için kurulan antik kent Pessinus'un yanı ..
Eskişehir için varız Eskişehir için varız AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir ile ilgili gerek Hükümet gerekse B..
Refah değil sefalet Refah değil sefalet Kamu Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, memura verilen zam teklifinin refah değil ..
Kararın arkasındayız Kararın arkasındayız MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bele..
  SİYASET HABERLERİ
AK PARTİ 18 YAŞINDA AK PARTİ 18 YAŞINDA AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolay..
HABER ARŞİVİ
Yukarı