HABER AKIŞI

Eskişehir’den destek

 Tarih: 09-01-2018 04:00:00
Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı tarafından “Yerli ve Milli Tarım İçin Buzağılar Ölmesin” sloganı ile başlatılan eğitim kampanyasına bir destek de Eskişehir’den geldi.Bir otelde düzenlenen etkinlikte konuşan Eskişehir Bilecik Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Mehmet Kızılinler, “Eskişehir için bir hayalimiz var. Son yıllarda Eskişehir’de artan turizmle birlikte ikinci planda kalan hayvancılığın eskiden olduğu gibi ön plana çıkması ve  özellikle damızlık büyükbaş ve küçükbaş konusunda tekrardan söz sahibi olabilmekle ile alakalı bir hayalimiz var.Bunu gerçekleştirebilmek için ortalama kalitenin artırılması ve Bunun içinde bu tip eğitim çalışmaları çok önemli.Bugün bu eğitim için herkes tatil yaparken bizimle birlikte olan Kütahya, Bilecik ve Eskişehir illerinden gelen meslektaşlarımıza ve zooteknist arkadaşlara çok teşekkür ediyorum” dedi. (Kaan Özcan)
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı