istanbul escort
HABER AKIŞI

ESKİŞEHİR'DEN DEMOKRATİK SEÇİM MANZARALARI

 Tarih: 22-06-2018 04:00:00
  HABER VİDEOSU
Seçim çalışmalarının hız kazanmasıyla demokratik görüntülerin ortaya çıktığı Eskişehir’de, partiler yan yana kurdukları stantlar ile 24 Haziran seçimleri için gün boyu propaganda yapıyor.

Seçime artık sayılı günlerin kalması partililerin ve vatandaşın heyecanını arttırırken, Eskişehir'de renkli ve örnek görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şehir merkezinin farklı noktalarına seçime katılan siyasi partiler tarafından kurulan stantlarda sloganlar eşliğinde müzik çalınıyor, propoganda yapılıyor. Yan yana çalışan parti görevlileri, standları ziyaret eden seçmenlerle sohbet ediyor, sorularını cevaplandırıyor, broşür ve diğer bilgilendirme yazıları dağıtıyor. 

"Biz zaten sürekli kardeşçe bir yaşam sürmekteyiz" 
Bu standlarda görev yapanlar arasında bulunan Abdulkadir Çürük, yıllardan beri Eskişehir’in seçimlerde örnek olduğunu belirten stant görevlisi Abdülkadir Çürük, "Biz zaten sürekli kardeşçe bir yaşam sürmekteyiz. Sadece bu Eskişehir olarak değil, Türkiye'nin her yerinde böyle stantlarımız yan yana diğer partilerle. Bu Eskişehir halkının bilginliğine kalmış bir şey, Eskişehir halkı okuyan bir halk. Hem yerel halkla alakalı hem de okuyan öğrenci arkadaşlarımızla alakalı" dedi. 

"Eskişehir her zaman ilkleri başarmış bir şehirdir" 
Eskişehir’in yıllardan beri kardeşlik ve barış içinde yaşayan bir üniversite kenti olduğunu ifade eden bir diğer stand görevlisi Özgür Karaman ise, “Herkesi kucaklayarak olması gerektiği gibi davranıyoruz. Eskişehir her zaman ilkleri başarmış, okuma oranı yüksek bir şehirdir. Bundan dolayı da memnunuz. Kimse kimseyi kırmadan kendi seçim çalışmasını yürütüyor burada” diye konuştu. 

  GÜNDEM HABERLERİ
104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA 104 YIL ÖNCEKİ KARARLILIKLA Eskişehir'de, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104'üncü yıl d..
Türkiye’ye örnek olduk Türkiye’ye örnek olduk Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sazova Mahallesi sakinleri ile bir ara..
Başkanlar gençlerle buluştu Başkanlar gençlerle buluştu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kaz..
HABER ARŞİVİ
Yukarı