HABER AKIŞI

Eskişehir’de rap rüzgarı

 Tarih: 14-05-2018 12:15:44
Tepebaşı Belediyesi’nin katkıları ile ve Burn Energy Drink’in destekleriyle düzenlenen, Burn Battle Zone, Eskişehirliler ile buluştu.

Moskova, Kiev, Krakow ve İstanbul’dan sonra şimdi de Eskişehir’de gerçekleşen “Burn Battle Zone”da Eskişehirliler gönüllerince eğlenerek dans etti. Espark AVM yanındaki açık otoparkta düzenlenen konserde, AYBEN, Fate Fat, Sansar Salvo, DJ Sivo, Joker ve Ceza sahne aldı. Eskişehirliler, rap festivali gibi geçen konserde, eğlenerek şarkılara eşlik ettiler. Tük Rap müziğinin en ünlü isimlerinden Ceza sahnedeyken, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı sahneye davet etti. Başkan Ataç, konseri izlemeye gelenlere seslenerek, “Bugün Burn, Espark  ve Tepebaşı Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği rap festivaline hoş geldiniz. Gerçekten çok eğlenceli, çok renkli bir konser oluyor. Eskişehir’de bir termik santral sıkıntımız var. Yaptırmayacağız arkadaşlar! Yaptırmayacağız. Yolunuz açık olsun arkadaşlar” şeklinde konuştu. Ardından Ataç, Ceza’ya 77 numaralı Eskişehirspor forması hediye etti. 

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER YAŞAM HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması Çalışkan’dan Seyitgazi çıkarması AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bi..
15 belediyeye talibiz 15 belediyeye talibiz AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Sarıcakaya İlçe Belediye Başka..
HABER ARŞİVİ
Yukarı